Навчання вейкбордингу - Wake Park Черноморський

Навчання вейкбордингу

Індивідуальні тренування для дітей та дорослих

Вейк-парк «Чорноморський» надає всім охочим незалежно від віку та фізичної підготовки можливість навчитися кататися на вейкборді.
У цьому Вам допоможуть наші тренери-інструктори.
Швидко, грамотно та безпечно вони навчать Вас володіти дошкою та підкорювати воду.
Для цього нами розроблено програму навчання, яка враховує рівень підготовки – від початківців до просунутих вейкбордистів.
Школа надає все необхідне сучасне та безпечне обладнання для навчання – дошки, кріплення, шоломи та жилети.

Під час навчання ми використовуємо індивідуальний підхід. Ви переходите до наступного етапу навчання вейкбордингу відразу після того, як опанували всі необхідні для цього навички. Ми підбираємо програму навчання відповідно до ваших успіхів.

Загальнофізична підготовка

Основним завданням загальної фізичної підготовки (ЗФП) є підготовка організму, нервової системи дитини до майбутніх фізичних навантажень. Внаслідок систематичних занять з тренером у дітей покращується діяльність серцево-судинної системи, підвищується стійкість до стресових ситуацій, збільшується впевненість у власних силах, знижується ризик отримання травм, підвищується самодисципліна. Вправи спрямовані на розвиток сили, витривалості, спритності та гнучкості.

Тренування на батуті

Вейкбординг в першу чергу є трюковою дисципліною, спортсмени виконують трюки, що складаються з поєднань різних акробатичних вправ різної складності. Мета тренувань на батуті – допомагати як професіоналам, так і аматорам удосконалювати свою майстерність. Такі вправи дають можливість надати унікальне навантаження на організм при виконанні стрибків, зміцнити внутрішні органи, розігріти м'язи і підготуватися таким чином до занять на воді. Тренування на батуті неодмінно проводяться у супроводі тренера. Навантаження та вибір елементів відбувається поступово. Батут дозволяє виконувати такі різновиди рухів, як різноманітні відскоки, складні стрибки, сальто та інші елементи акробатики.

Тренування на вейке

Заняття проводять тренери, які пройшли професійну підготовку в Українській Федерації вейкбордингу та воднолижного спорту (УВВФ). Кожен елемент, який необхідно зробити дитині на воді, проходить ретельне опрацювання на суші, закріплюється на батуті, потім все повторюється на воді. Кожен елемент розбивається на компоненти та репетирується на березі – все це дозволяє легко та швидко освоїти як базові, так і складні елементи.

Є питання? Телефонуйте (094) 932-20-07